O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Aktualności

Babski świat

Babski światW słowniku na próżno teraz szukać wyrażenia słaba płeć przy określeniach kobiet. Panie są bardziej odporne na ból fizyczny i psychiczny oraz różnego rodzaju dolegliwości. Ten, kto widział choć raz w życiu chorego faceta, wie o czym mowa. Niestety, paniom częściej grozi załamanie i depresja. Niemniej jednak dobrze być kobietą, bo to one dbają o zdrowie i rzadziej zapadają na choroby. Przydałaby się im większa siła fizyczna, ale i bez niej świetnie dają sobie radę.

Babski światBotox - sposób na starość
Kawa na zdrowie
Kawa i herbata
Kawowe przepisy
Picie kawy obniża ryzyko zaburzeń pracy serca
Rodzaje kaw klasycznych
Spotkania przy kawie
Magia Świąt Bożego Narodzenia
Aromat świątecznych ciast
Potrawy świąteczne
Przygotowania do świąt
Tradycje świąteczne
W słowniku na próżno teraz szukać wyrażenia słaba płeć przy określeniach kobiet. Panie są bardziej odporne na ból fizyczny i psychiczny oraz różnego rodzaju dolegliwości. Ten, kto widział choć raz w życiu chorego faceta, wie o czym mowa. Niestety, paniom częściej grozi załamanie i depresja. Niemniej jednak dobrze być kobietą, bo to one dbają o zdrowie i rzadziej zapadają na choroby. Przydałaby się im większa siła fizyczna, ale i bez niej świetnie dają sobie radę.

Ktoś powiedział, że w dzisiejszych czasach od mężczyzn wymaga się więcej.
Ale czy to jest prawda, można mieć wątpliwości.
Kobiety są wprawdzie bardziej skomplikowane, ale same pchają się do różnych zajęć, których tak naprawdę umieć, czy robić nie muszą, bo nie leży to nawet w ich naturze. Od wieków uważano, że panie są po to, by rodzić i wychowywać dzieci, gotować, a także uśmiechać się i ładnie wyglądać. Zmieniło się to nie dlatego, że świat mężczyzn zaczął się buntować i domagał się od kobiet spełniania większej ilości zadań i nałożenia na nie więcej obowiązków. Kobiety same zmieniły to, jak są dziś postrzegane. Nie patrzymy na nie jak na bezsilne, słabe istoty, szukające schronienia w silnych, męskich ramionach, tylko na osoby, które same poradzą sobie, gdy ktoś je zaatakuje i wyrwie torebkę z ręki. Panie mają teraz takie same prawa jak mężczyźni, bo same na to ciężko zapracowały. I trzeba o tym pamiętać.
Można się zastanawiać czy oprócz obowiązków, które narzuciła natura było sensownym dołożenie sobie kolejnych. Teraz stały się na równi z mężczyznami "właścicielkami zawałów" i wielu innych schorzeń, w których górowali mężczyźni.
Patrząc z innego punktu widzenia, panowie nie przejmą podstawowych obowiązków pań.

Malowanie oczu i...

Już po kilku godzinach od pomalowania oczu po moich cieniach zostaje tylko wspomnienie w postaci resztek zgromadzonych w zagłębieniu powieki. Jak temu zaradzić?

Historia kawy
Mało kto wie, że nazwa "kawa" prawdopodobnie pochodzi, czyli ojczyzny rośliny kawy, etiopskiej prowincji Kaffa. Już w 1000 roku kawa była rozpowszechniona we wschodnioafrykańskiej Etiopii, a w szczególności na Wyżynie Abisyńskiej.


Zdrowa dieta to taka, która dostarcza organizmowi składników odżywczych, które są nieodzowne dla utrzymania dobrej kondycji zdrowotne oraz samopoczucia. O wielu z nich poczytasz w naszym serwisie.

Bywa, że jesteśmy bezsilne wobec naszych problemów i nie możemy już dać sobie rady z naszym życiem. Czasem po prostu potrzebujemy pomocy. Zdajemy sobie sprawę że jesteśmy zniewolone lękami, urazami ale maskujemy swoje wewnętrzne rozterki.
Droga do pełni życia to kilkanaście kroków jakie należy pokonać. Trzeba odwagi, wiary, konieczne jest zrobienie porządku w naszym wnętrzu, tak jak w domowej szafie. Gdy rozpoznamy niszczące nas mechanizmy i wyrzucimy je, otworzą się nowe drogi i możliwości.
Maszerujemy właśnie takimi kroczkami aby tę drogę przejść. Nie jest prosta ani łatwa. Sama mam do przejścia jeszcze kawałek. Wierzę w efekty, dlatego idę. Zapraszam do wspólnej wędrówki.

Galeria wpisów

Ela 24 October 2020 10 Drukuj

Zaloguj

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się .

Copyright © 2020


Niniejszy serwis nie ma charakteru konsultacyjnego. Nie zastępuje porady lekarskiej. Autorzy, użytkownicy i administratorzy serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za błędy czy konsekwencje wynikające z zastosowania informacji dostępnych w tym serwisie. Należy zawsze zakładać, że artykuły i wypowiedzi użytkowników o treści medycznej NIE ZOSTAŁY napisane przez lekarza. Nie ponosimy odpowiedzialności za błędy, ani żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w tym serwisie

Powered by PHP-Fusion Copyright © 2020 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Bootstrap Theme by PHP-Fusion Inc