12 Sierpień 2020 06:31:50
Nawigacja
Kontakt z administracją
Strona główna
Forum
Artykuły
Newsy
Linki
FAQ
Regulamin
Galeria zdjęć
Szukaj
Dodaj newsa
Dodaj artykuł
Regulamin
Czat
Filmy - zdrowie
DevLOGs
Event Calendar
Ostatnie artykuły
Składniki kosmetyków...
Bóle mięśniowe, staw...
Funkcje układu trawi...
Katar (też sienny)
Chore zatoki
Anemia
Syndrom chronicznego...
Eksperci: Cytologia ...
Na suchy i mokry kaszel
Strzelanie w stawach
Tajemnica bursztynu
Miażdżyca Tętnic
Pomoc w problemach z...
Czego lekarz zwykle ...
Wpływ cukru i miodu ...
Polecane Strony

Natura to zdrowie

Przepisy z Forum

Zdrowie w naturze

Babski świat
Babski świat
Babski świat
Botox - sposób na starość
Kawa na zdrowie
Kawa i herbata
Kawowe przepisy
Picie kawy obniża ryzyko zaburzeń pracy serca
Rodzaje kaw klasycznych
Spotkania przy kawie
Magia Świąt Bożego Narodzenia
Aromat świątecznych ciast
Potrawy świąteczne
Przygotowania do świąt
Tradycje świąteczne
W słowniku na próżno teraz szukać wyrażenia słaba płeć przy określeniach kobiet. Panie są bardziej odporne na ból fizyczny i psychiczny oraz różnego rodzaju dolegliwości. Ten, kto widział choć raz w życiu chorego faceta, wie o czym mowa. Niestety, paniom częściej grozi załamanie i depresja. Niemniej jednak dobrze być kobietą, bo to one dbają o zdrowie i rzadziej zapadają na choroby. Przydałaby się im większa siła fizyczna, ale i bez niej świetnie dają sobie radę.

Ktoś powiedział, że w dzisiejszych czasach od mężczyzn wymaga się więcej.
Ale czy to jest prawda, można mieć wątpliwości.
Kobiety są wprawdzie bardziej skomplikowane, ale same pchają się do różnych zajęć, których tak naprawdę umieć, czy robić nie muszą, bo nie leży to nawet w ich naturze. Od wieków uważano, że panie są po to, by rodzić i wychowywać dzieci, gotować, a także uśmiechać się i ładnie wyglądać. Zmieniło się to nie dlatego, że świat mężczyzn zaczął się buntować i domagał się od kobiet spełniania większej ilości zadań i nałożenia na nie więcej obowiązków. Kobiety same zmieniły to, jak są dziś postrzegane. Nie patrzymy na nie jak na bezsilne, słabe istoty, szukające schronienia w silnych, męskich ramionach, tylko na osoby, które same poradzą sobie, gdy ktoś je zaatakuje i wyrwie torebkę z ręki. Panie mają teraz takie same prawa jak mężczyźni, bo same na to ciężko zapracowały. I trzeba o tym pamiętać.
Można się zastanawiać czy oprócz obowiązków, które narzuciła natura było sensownym dołożenie sobie kolejnych. Teraz stały się na równi z mężczyznami "właścicielkami zawałów" i wielu innych schorzeń, w których górowali mężczyźni.
Patrząc z innego punktu widzenia, panowie nie przejmą podstawowych obowiązków pań.

Malowanie oczu i...


Już po kilku godzinach od pomalowania oczu po moich cieniach zostaje tylko wspomnienie w postaci resztek zgromadzonych w zagłębieniu powieki. Jak temu zaradzić?

Historia kawy
Mało kto wie, że nazwa "kawa" prawdopodobnie pochodzi, czyli ojczyzny rośliny kawy, etiopskiej prowincji Kaffa. Już w 1000 roku kawa była rozpowszechniona we wschodnioafrykańskiej Etiopii, a w szczególności na Wyżynie Abisyńskiej.


Zdrowa dieta to taka, która dostarcza organizmowi składników odżywczych, które są nieodzowne dla utrzymania dobrej kondycji zdrowotne oraz samopoczucia. O wielu z nich poczytasz w naszym serwisie.

Bywa, że jesteśmy bezsilne wobec naszych problemów i nie możemy już dać sobie rady z naszym życiem. Czasem po prostu potrzebujemy pomocy. Zdajemy sobie sprawę że jesteśmy zniewolone lękami, urazami ale maskujemy swoje wewnętrzne rozterki.
Droga do pełni życia to kilkanaście kroków jakie należy pokonać. Trzeba odwagi, wiary, konieczne jest zrobienie porządku w naszym wnętrzu, tak jak w domowej szafie. Gdy rozpoznamy niszczące nas mechanizmy i wyrzucimy je, otworzą się nowe drogi i możliwości.
Maszerujemy właśnie takimi kroczkami aby tę drogę przejść. Nie jest prosta ani łatwa. Sama mam do przejścia jeszcze kawałek. Wierzę w efekty, dlatego idę. Zapraszam do wspólnej wędrówki.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Reklama
Natura to zdrowie

Zdrowie w naturze

Statystyki reklamowe